• +90 212 256 17 42

Panayır Okul Giyim

Panayır Okul Giyim, Kaliteli kumaşlar kullanarak modern atölyelerinde ürettiği okul kıyafetlerini aktif pazara sürerek tüketiciye ulaştırır. Panayır Okul Giyim, kıyafetlerinde yakadan pantolona, gömlekten cekete kadar çok geniş bir yelpazede üretim ve satış yapmaktadır. İstanbul'da Anaokullarına, İlköğretim okullarına, Lise ve Meslek liselerine, Anadolu Liselerine, Akşam liselerine ait tüm okul kıyafetleri, Panayır Okul Giyim mağazalarında yer almaktadır.

 

Panayır Okul Giyim, İstanbul'da kaliteli okul kıyafetleri satan firmalardan bir tanesidir. Firmamız okul kıyafeti üretiminde ve satışında kaliteli kumaşlar kullanarak, 1.sınıf işçilikle mal üretip satmaktadır. Amacımız öğrencilerimize sadece kıyafet dikmek değil, onların zevkle giyebilecekleri kıyafetleri özenle dikip, keyifle kullanmalarını sağlamaktır. Ayrıca okul idarelerine, kıyafet seçmelerinde istedikleri ürünü numune çalışması yaparak yardımcı olmak temel prensiplerimiz arasındadır.

 

Panayır Okul Giyim bir Nacar Giyim San. ve Tic. Ltd. Şti. markasıdır. Nacar Giyim, 1979'dan bu yana kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışıyla, başarı grafiğini sürekli yükselterek çalışmalarına devam etmektedir. Klasik, modern, spor ve abiye gibi farklı segmentlere hitap eden model çeşitlerini kendi bünyesindeki tasarım ekibi ile gerçekleştiren Nacar Giyim, her yaş, her beden ve her tercihe uygun ürün yelpazesine sahiptir.

 

VİZYONUMUZ

- Müşterilerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve rakiplerimiz tarafından sektördeki en iyi ve en yenilikçi firma olarak tanınmaktır.
- Bu hedefimize ulaşmamızın en önemli unsuru olarak ekibimiz olduğu düşüncesinden hareketle, personelimiz için dinamik bir iş ortamı yaratmak; onların hem kişisel hem de profesyonel anlamda yeteneklerini geliştirmektir.
- Ekibimizi, olası sorunları henüz oluşmadan ortadan kaldırırken daima sonuç odaklı çalışacak ve gereksinimleri en doğru şekilde değerlendirecek şekilde yönlendirmektir.
- Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi daima geliştirerek, her ölçekteki firmanın birlikte çalışmayı isteyeceği ve sağladığımız hizmetlerden memnun kalacağı bir şirket olmayı hedeflemektir.

MİSYONUMUZ

- Misyonumuz, tüm müşterilerimizi hizmetimiz ve ürünlerimizle tam anlamıyla memnun etmek ve beklentilerini daima aşmaya çalışmaktır.
- Müşterilerimizle güvenebilecekleri ve her zaman faydalanabilecekleri işbirlikleri kurarak başaracağız.
- Ne şekilde, hangi zamanda ve şartta olursa olsun hizmetlerimizi ve ürünlerimizi tam zamanında ve daima ulaştıracağız.
- Firmamızın büyümesini, temel işimiz olan iş elbiseleri ve iş güvenliği konusunu, şirketimizde de gelişmeye paralel olarak uygulayacağız.

DEĞERLERİMİZ

Şirket kültürümüz vazgeçilmez temel taşları;
- Güven,
- Dürüstlük,
- İletişim,
- Takım Çalışması,
- Mükemmele ulaşma gayreti,
- Girişimci Ruh ve
- Daima Gelişmedir.